sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

15 lat Playstation w Europie

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

15 lat Playstation w Europie

Post autor: Drakson »

[center]Obrazek [/center]
[center]Nowa Era[/center]

[center]Tak, tak moi drodzy, dokładnie 15 lat temu w całej europie zahuczało. Kiedy my w naszym pięknym kraju giercowaliśmy jeszcze na Pegasusach, Gameboy'ach, niektórzy jeszcze na Amigach i innego rodzaju sprzętach wirtualnej rozrywki, 29 września 1995 roku w Europie odbyła się premiera konsoli nowej generacji - Sony Playstation. Nastała nowa era, bowiem stary kontynent odwiedził znany, lubiany i kochany przez nas wszystkich...(fanfary)... PSX!!![/center]

[center]Stare dobre czasy[/center]

[center]Łezka w oku kręci się, gdy człowiek (mimo to, że młody) dożywa czasów, gdy jego ulubiona konsola powoli staję się pełnoletnia :P Warto o niej wspominać i czasach, kiedy to powstawały największe hity na świecie, a my z wypiekami na twarzy, godzinami spędzaliśmy przed konsolą. Pamiętacie gdy pierwszy raz uruchomiliście Tekken'a, WipeOut'a czy Ridge Racer?
Czy też gdy na świat przyszły takie hity jak: Resident Evil, który to stał się ikoną survival horrorów lub pierwszy Tomb Raider (michael69 dedyk dla ciebie :) ) traktujący o przygodach najsłynniejszej pani archeolog na świecie... ludzkość zaniemówiła, lecz wewnętrznie wręcz krzyczała z zachwytu. Czy pamiętamy, gdy naszym oczom ukazał Final Fantasy VII, Resident Evil 2 czy też Silent Hill? Stare dobre czasy, które w dobie konsol nowej generacji, gdzie liczy się grafika, a nie grywalność nie powrócą, lecz ja nie zapomnę, że w 1995 roku 29 września w Europie ukazali skarb który odmienił przyszłość gier video.[/center]

[center]100 LAT!!![/center]
[center]Obrazek[/center]
[center]Ten skromny wpis, to odzew i przypomnienie dla tych, którzy pochowali szaraczka, że PSX mimo, iż lata świetności ma za sobą, to ma się całkiem dobrze i jednak jest konsolą o której nie da się zapomnieć, wręcz nie można, a społeczność mimo tych 15-stu lat od premiery, nadal grywa z uśmiechem na twarzy w wszelkie tytuły na konsolę wszech czasów, oby było tak jak najdłużej czego życzę wam, sobie a przede wszystkim konsolce :) 100 lat Playstation, 100 lat PSX!!![/center]

[center]Oczywiście zapraszam wszystkich do udzielania się w tym temacie ;)[/center]
Ostatnio zmieniony czw 30 wrz, 2010 07:35 przez Drakson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Tak 100 a nawet 200 lat dla PSXa. Ja konsolę mam lat 12 a latek mam 16 więc przez zdecydownaa cześć mojego życia rządziło PS. Baaa według mnie było nawet czynnikiem kształtującym moją osobowość.

Pamięc o PlayStation zginie dopeiro wtedy kiedy ostatni gracz na niej przestanie grać.


Z uwagi na KULT jakiego ta konsola się dorobiła nie sądzę, aby to kiedyś nastapiło. :D
Skośnoocy panowie ze SONY wypuszczeniem PlayStation na rynek zrobiło coś za co do końca mojego życia jako gracza będę chylił przez nimi czoła.

AVE SONY
AVE PLAYSTATION
AVE SWIAT.PSX :D
hasło do moich uploadów: 1234

kaczmar456
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 11 sty, 2010 14:13

Post autor: kaczmar456 »

Ach, te 15 lat minęło jak 1 dzień. Oczywiście 100 lat marce PlayStation, i aby jak najszybciej zapowiedzieli następce PSP. Ta konsola była, jest i będzie wielka.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

PlayStation obróciło świat gier do góry nogami. To od tego zaczęło powstawać polystation i xboxy. Jeszcze z taką grafą... Rewolucja wśród gier!
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

może i...

Post autor: Ostry96 »

Może i nie pamiętam tych czasów (konsolka starsza ode mnie! :p )
Może i nie pamiętam radości z gry czy posiadania konsoli
może ... a może nie
Ja osobiście chociaż żyję w tym "dziwnym" XXI wieku gdzie na szczycie mamy:
>PlayStation 3
>Windows 64 bit
>Telefony dotykowe itp.
Ja jestem z lat 1990 :D
Dumny jestem z posiadania:
>Playstation 1 PSX
>Windows 32bit (chociaż tu nie jestem '90)
>telefon SIEMENS sxg75 czyli też coś dosyć starego (2005r.)
I nie mam tych żeczy (głównie tych dwóch) po to żeby się "chwalić" czy przez to że mam i nie mam co z nimi robić... NIE ... mam je za to że je uwielbiam/chwalę/cenię!
Nie któży się wyśmiewają a sami nie wiedzą co posiadają (jak takiś mądry powiedz ile twój telefon ma ramu >:] )
Droga konsolko PlayStation1 1oo lat!!!
+
Jeśli forum się nie zmieni (na gorsze) to ,,Droga konsolko PlayStation1" 2oo lat!
a może i więcej? :)
Obrazek nie postarałem się -,- Obrazek A tu mój opis Gadu-Gadu

za 3 lata będziemy śpiewać przebój (też stary lecz zawsze młody) "Od osiemnastu lat"

ODPOWIEDZ