Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Sprzedaję konsolkę-Tylko za ile?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Sprzedaję konsolkę-Tylko za ile?

Post autor: gowthaw »

Siemka wsyzstkim zamierzam sprzedać konsolę ps2.W zestawie będą znajdować się:
-ps2 slim spch-90004CB
-dwa oryginalne pady Dualshock2
-kamerka eyetoy
-2 mikrofony singstar i ta zlaczka do nich
-pelne okablowanie
-karta pamieci 8mb
-swap magic 3.8
-8 gier(GoW,GoW II,Gran Turismo 4,Jak n' Daxter the precursor legacy,Ratchet gladiator,EyeToy:PLAY,Crash bandicoot mind over mutant i SinStar ESKA:hity na Czasie).

NA ILE WYCENIACIE TEN ZESTAW??
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dawno nie patrzyłem na PS2 ale na lajcie dał bym 500zł
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Post autor: gowthaw »

moze napisze na kup teraz mniej wiecej 600-630 i na licytacji od 500 bcm
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

410 maxymalnie.

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Zakładając, że byłby to nowy zestaw, to byłby wart ok. 800 - 850 zł. Przyjmuję, że ponieważ jest to w miarę nowa konsola więc powinna być w dobrym stanie, dlatego zestaw wart jest ok. 600. Sama konsolka nówka kosztuje w sklepie ok. 400 zł. z jednym tylko padem. Za 600 zł raczej będzie trudno to sprzedać bo PS2 jest w tej chwili na drugim planie, choćby tylko dlatego, że nie wychodzą już na nią gry. Obniżasz cenę do 500 i przekonujesz kolesia, że ma gotowy super zestaw multimedialny od razu za tylko 100 zł więcej.

Zauważyłem też, że w zestawie masz swap magica, więc nasuwa mi się pytanie czy te 8 gier to oryginały. Jeśli nie, to zachęć kupującego, że dostanie je w pakiecie za darmo. Jeśli tak, to sama wymiana gier kosztuje 20, 30 zł. więc wypadało by za nie trochę skasować.
Powodzenia.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

ODPOWIEDZ