Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

problemy z grami na epsxe 1.9.0

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Hat123
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 24 mar, 2014 16:50

problemy z grami na epsxe 1.9.0

Post autor: Hat123 »

Dzisiaj chciałem odpalić grę driver 2 przedtem działała gra normalnie ,ale teraz w ogóle nie chcę się uruchomić , dodam że czyściłem rejestr żeby usunąć klucz w software epsxe ale to nie dało też;/(PROBLEM ROZWIĄZANY) miałem spierniczoną wersję :[]
P.S jak wgrać ściągnięty save do epsxe? :) - (dziękuje serdecznie za pomoc męczyłem się całymi dniami;/)
Z góry Dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

hasło do moich uploadów: 1234

Hat123
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 24 mar, 2014 16:50

Post autor: Hat123 »

Ja pytałem jak wgrać save do epsxe a nie konwertować

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Wgrać save z konsoli na emulator czy savy pobrane z netu? Jeśli to drugie to dostałeś odpowiedź...
hasło do moich uploadów: 1234

Hat123
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 24 mar, 2014 16:50

Post autor: Hat123 »

. Otwierasz plik
b. 2x klikasz na sejw
c. W razie potrzeby zmieniasz region oraz prawdopodobnie należy podać właściwy prod code, np. SCUS-94570 oznacza iż gra jest z USA, emulator może nie rozpoznać bloku z grą - choć są to tylko moje przypuszczenia. Można odnaleźć numer gry pod tym adresem, gdzie jest spis wszystkich płytek które wyszły na szaraka.
d. Wybierasz save.
e. Jeszcze raz save, w menu wybierasz typ pliku, proponuję epsxe'sowy .mcr, nadajesz nazwę.
f. Efektem pracy jest memorka z jednym blokiem zapisanym, pozostałe są czyste. Zawsze można przetransferować save'y tak by dobrze zagodospodarować miejsce.
5. Finalizacja
a. Przenosisz kartę pamięci do folderu emulatora a następnie ustawiasz ją jako kartę domyślna

Nie mogę tego zrozumieć jestem za tępy na takie tutoriale , możesz mi to jakoś wyjaśnić?;/

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Save pobrany z gamefags.com jest w innym formacie niż taki obsługiwany przez ePSXe. Przez ten program przekonwertujesz zapis do karty pamięci. Czyli zrobisz kartę pamięci z tym zapisem. :) A potem tylko podmienisz swoją kartę.
hasło do moich uploadów: 1234

Hat123
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 24 mar, 2014 16:50

Post autor: Hat123 »

Dzięki wielkie nie wiedziałem że to takie proste -.- , tylko że mi save nadal nie działa do driver 2 , load jest zablokowany i nie wykrywa drugiej karty pamięci . chyba dlatego jest zablokowany

Hat123
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 24 mar, 2014 16:50

Post autor: Hat123 »

[quote="Hat123"]Dzięki wielkie nie wiedziałem że to takie proste -.- , tylko że mi save nadal n
Dzięki wszystko już ok:)_

ODPOWIEDZ