Mam jednak pare pytań na czym to polega , czy aby odtworzyc pirata trzeba miec najpierw orginał żeby wypalić gre? Czy wystarczy ściągnąć obraz z internetu ? Czy jeżeli pobiore obraz z internetu na psx to gra będzie dzialala na PS2?
Mam także problem jak wypalić pirata na PS 2 ? Jakby było można jakis mini poradnik cos w tym stylu . Z góry dzięki


